O nás

Trenčianska rocková skupina AC/TN vznikla z iniciatívy muzikantov, otca a syna - Peter a Kubo Žuchovci.  Ich spoločné zanietenie pre túto svetovú legendu bolo tak silné, že sa rozhodli k rock'n'rollovej ikone čo najviac priblížiť a tak v roku 2012 vznikol Tribute AC/DC - AC / TN.
Na poste spevu,bicích, basy a sólovej gitary sa vystriedalo niekoľko členov no dnes tieto miesta patria Danovi Mizenkovi s mikrofónom v ruke , Ivanovi Pavlíkovi na bicích, Janovi Sivákovi na base a sólovú gitaru bravúrne ako Angus zastúpil Mário Gajarský. Kapela už dávno nieje vylučne trenčianske zoskupenie ako bolo na jej začiatku. Hudobníci su pozliezaný od Trenčína, Trnavy a Bratislavy, čo prinieslo ešte vyššiu hudobnú úroveň. Setlist je zložený výlučne z najznámejších skladieb svetovej rockovej legendy AC / DC. Pravdepodobne ako jediný revival AC/DC na svete má AC/TN aj UNPLUGGED akustický program. Stretnúť, vidieť a zažiť nás môžte v rôznych rockových kluboch, festivaloch či na motozrazoch po celej republike, ale i za hranicami Slovenska, no našim zatiaľ najväčším úspechom bolo vystúpenie ako support hudobnej legendy NAZARETH.

Nadpis EN: 
about
Body EN: 

Trenčín based band "AC/TN" was created by idea of three men. Peter Žucha(guitar), Kubo Žucha(guitar) and Dodo Šimún(vocals) admire this well-known band so much that they created a tribute band with one objective – approach the style,image and sound of this rock 'n' roll icon as much as possible. Through the years of existence the band made a few changes on drum and bass guitar posts. Nowadays are these instruments represented by Ivan Pavlík on drums and Ľuboš Beďač on bass guitar. Setlist consist solely of greatest hits of  'Aussie' rock legend AC/DC. Simultaneously with playing live shows, AC/TN tribute band has also created an UNPLUGGED - acoustic performace of AC/DC's greatest hits with which you have never met before. You can see the band mostly at the biker events, in many clubs or some festivals but our greatest achievement yet, was gig with well- known band NAZARETH.

Komentáre