Bio

Dano Mizenko

vocals
Za Dana hovorí všetko jeho spev a prejav na podiu.

   

Mário Gajarský

lead guitar
Gitarista ktorý sa narodil preto aby hral Angusa. Univerzálny muzikant hrajúci v rôznych zoskupeniach, ale ACDC a Angus sú pre neho tým najbližším hudobným prívlastkom.

 
   

Peter Žucha

guitar / vocals
Zakladateľ kapely a posledný pôvodný člen AC/TN ktorý s gitarou začal už v desiatich rokoch a do dnes ju z rúk nepustil. Medzi súčastňosťou a jeho začiatkami prešiel cez množstvo hudobných zoskupení, ale dnes sa naplno venuje už iba AC / TN. Rovnako ako AC/DC, aj AC/TN malo rodinný vzťah medzi gitaristami avšak u AC/TN to nebol bratský ale vzťah otec (Peťo) a syn (Kubo), ktorý bol taktiež zakladajúcim členom ACTN.

   

Jano Sivák

bass guitar / vocals
Mladý, ale na starom dobrom podstivom rock n rolle odchovaný. Väčne správne naladený humorista, miluje hudbu, koncerty a pravú rockovú zábavu so všetkým čo k tomu patrí. AC/DC je jeho najobľúbenejšia kapela, čo sa z pozície basáka AC/TN snaží dokazovať v každom okamžiku všetkým na pódiu ale hlavne pod ním.

   

Ivan Pavlík

drums
AC/TN si jednoducho užíva.cheeky Vždy usmiaty a nikdy ho nič nenasere.

Body EN: 
Dano Mizenko

vocals
Musician in every inch of his body. However he grew up with traditional Slovak folk music, he swapped the violin for a microphone and jumped into a heavier genre. Audition admires his vocal range and also his 'true' perfomance on stage. It's the only place where he can unleash his wild character and sense of humor. ...

   

Mário Gajarský

guitar / vocals
Guitarist who was born to play Angus. Universal musician playing in various groups, but ACDC and Angus are the closest musical attribute to him.

   

Peter Žucha

guitar / vocals
The main AC/TN founder who started with guitar in his 10. Between his beginnings and AC/TN he passed through many local bands. As same as AC/DC has family relation in band, AC/TN also has this between guitarists however it's not 'brother-brother' but 'father (Peter) - son (Kubo)' relation.

   

Jano Sivák

bass guitar / vocals
A young man who grew up with good ol' rock 'n' roll and who keeps the positive mood. He loves music, gigs and AC/DC which you can surely see while he's playing on stage like Cliff.

   

Ivan Pavlík

drums
Our Phil Rudd and Chris Slade in one person. He's just enjoying everything and always cheeky so you can never see him mad.

Komentáre