Bio

Dodo Šimun

vocals

Muzikant každým kúskom svojho tela, ktorý odrástol síce na folklóre, no husle vymenil za hlasivky a presedlal na tvrdší štýl hudby. Publikum často obdivuje nielen jeho veľký hlasový rozsah, ale aj to, čo predvádza na pódiu. Len tam sa prejavuje jeho divoká povaha a zmysel pre humor. Nepreferuje žiaden svetonázor, neznáša pretvárku, politiku a každému dopraje myslieť si čo chce ...

 

 

Kubo Žucha

guitar / vocals

Gitarista ktorý pri hre zabudne na všetko ostatné a naplno žije len hudbou. Jeho štýl hrania je nezameniteľný a hneď viete že už je na pódiu, ktoré ho je od prvej do poslednej chvíle plné. Univerzálny muzikant a hlavne výborný spevák, čo nemá problém kedykoľvek zodpovedne zastúpiť bubenníka či basáka a blízka mu je aj fúkacia harmonika.
Zvláštne znamenie:jediný, totálny abstinent a nefajčiar v kapele

 

Peter Žucha

guitar / vocals

Zakladateľ kapely AC/TN ktorý s gitarou začal už v desiatich rokoch a do dnes ju z rúk nepustil. Medzi súčastňosťou a jeho začiatkami prešiel cez množstvo hudobných zoskupení, ale dnes sa naplno venuje už iba AC / TN. Rovnako ako AC/DC, aj AC/TN má rodinný vzťah medzi gitaristami avšak u AC/TN to nie je bratský ale vzťah otec (Peťo) a syn (Kubo).

 

 

Ľuboš Beďač

bass guitar / vocals

Mladý, ale na starom dobrom podstivom rock n rolle odchovaný. Väčne správne naladený humorista, miluje hudbu, koncerty a pravú rockovú zábavu so všetkým čo k tomu patrí. AC/DC je jeho najobľúbenejšia kapela, čo sa z pozície basáka AC/TN snaží dokazovať v každom okamžiku všetkým na pódiu ale hlavne pod ním.

 

                                       

        Ivan Pavlík

        drums

        AC/TN si jednoducho užíva.cheeky Vždy usmiaty a nikdy ho nič nenasere.

Body EN: 

Dodo Šimun

vocals

Musician in every inch of his body. However he grew up with traditional Slovak folk music, he swapped the violin for a microphone and jumped into a heavier genre. Audition admires his vocal range and also his 'true' perfomance on stage. It's the only place where he can unleash his wild character and sense of humor. ...

 

 

Kubo Žucha

guitar / vocals

A guitarist who is forgetting everything else while he's on stage and plays for that moment. Once he gets on the stage, you can not overlook his Angus-like playing style. He's the YOUNG-est member, universal musician and also a singer with distinguish mark – the only band member who is non-smoking and non-drinking. Never. Ever.

 

Peter Žucha

guitar / vocals

The main AC/TN founder who started with guitar in his 10. Between his beginnings and AC/TN he passed through many local bands. As same as AC/DC has family relation in band, AC/TN also has this between guitarists however it's not 'brother-brother' but 'father (Peter) - son (Kubo)' relation.

 

 

Ľuboš Beďač

bass guitar / vocals

A young man who grew up with good ol' rock 'n' roll and who keeps the positive mood. He loves music, gigs and AC/DC which you can surely see while he's playing on stage like Cliff.

 

                                       

        Ivan Pavlík

        drums

        Our Phil Rudd and Chris Slade in one person. He's just enjoying everything and always cheeky so you can never see him mad.

Komentáre